Nivona kávovary

Německá značka se švýcarským srdcem. Takto jednoduše lze vystihnout firemní filozofii značky NIVONA. Zatímco koncepce a technické know-how jsou z Německa, vnitřní funkce a design mají původ ve Švýcarsku. Značka tak kloubí legendární německou preciznost a cit pro detail se švýcarskou tradicí výroby kávovarů. Kávovary NIVONA se mohou pochlubit snadnou obsluhou, automatickou údržbou a vynikající kvalitou připravovaných nápojů.

Automatické kávovary NIVONA jsou primárně určeny do domácnosti, velké oblibě se ovšem těší i v kancelářích, firmách a v nejrůznějších službách. V Německu tato značka dlouhodobě patří mezi nejprodávanější.

Mezi nejoblíbenější a nejuniverzálnější modely značky patří NIVONA 1030, NIVONA 525 nebo NIVONA NICR 790. Tento špičkový model je dokonce momentálně nejprodávanějším domácím espresso kávovarem. Snadno si poradí i s náročnějším provozem ve středně velké firmě. Značka NIVONA má hned několik technologických předností, jako je velmi rychlý, účinný a přitom tichý kalený mlýnek, automatický proplach mléčných cest nebo vyjímatelná spařovací jednotka, která zaručuje jednoduchou a perfektní hygienu kávovaru.

Čerstvě pražená káva
Kávou žijeme
Špičkový servis
Všechno skladem
Zpět do obchodu