Jura připojení Smart

1.990 

Ovládejte svůj automatický kávovar JURA pomocí jednoduché aplikace ve Vašem smartphonu. Jediné, co k tomu kromě chytrého telefonu potřebujete, je zařízení JURA SMART CONNECT

JURA Smart Connect využívá Bluetooth®. Stačí jen zapojit adapter Smart Connect do Vašeho kávovaru a naistalovat potřebnou aplikaci. Pomocí aplikace pak můžete bezdrátově ovládat a programovat kávovar.

Prostřednictvím JURA Connect App můžete nastavit a připravit jednotlivé nápoje, zkontrolovat stav údržby kávovaru, nebo si prohlédnout statistiky použití. Grafika i ovládání aplikace jsou velmi jednoduché a přehledně uspořádané, správa Vašeho kávovaru Jura se tak stane příjenou zábavou. Maximální vzdálenost pro Bluetooth® jsou 3 metry.

JURA Smart Connect aktuálně podporují tyto kávovary JURA:

  • Jura Impressa J6
  • Jura Impressa E8
  • Jura Impressa E6
  • Jura Impressa E60

Není skladem

Popis

Vlastní zážitek s kávou prostřednictvím technologie Bluetooth®

Ovládání automatického kávovaru prostřednictvím smartphonu nebo tabletu je nyní snadnější než kdykoliv předtím díky vysílači Smart Connect, který umožňuje komunikaci s inteligentním příslušenstvím a nabízí tak zcela nové možnosti programování. Nový “JURA Smart Connect” využívá Bluetooth® pro komunikaci přes vysílač, který je jednoduše zapojen do kávovaru. S aplikací tak můžete bezdrátově ovládat a naprogramovat kávovar nebo jej připojit k různému příslušenství.

Aplikace JURA Coffee, pro všechny kávové nadšence s automatickým kávovarem JURA, umožňuje uživatelům nastavit ve svém tabletu vlastní kávové preference. Množství, síla i teploty všech kávových specialit mohou být individuálně naprogramovány, stejně tak jako přidání vlastního displejového obrázku nebo jména a umístění kdekoliv na úvodní obrazovce. Chcete-li připravit Vaší oblíbenou specialitu přímo z tabletu, jednoduše se jí dotknete a káva nateče do šálku za předpokladu, že kávovar není ve vzdálenosti víc než tři metry.