Nivona CafeRomatica 1030

55.999 

Nivona CafeRomatica 1030 – vlastnosti

 • jednoduchý design v matně černé barvě
 • Vyhřívaná plocha na šálky
 • EKO režim a  energeticky úsporný vypínač 0-watt
 • Extrémně tichý, kuželový mlýnek z kalené oceli
 • Mléčná pěna jediným stiskem tlačítka: OneTouch „Spumatore“ – Duo
 • TFT dotykový displej pro intuitivní ovládání
 • Ovládání rovněž přes aplikaci – mobilním telefonem, tabletem
 • Individuálně programovatelné kávové recepty
 • Programování teploty a volba aroma
 • Programy hygienické péče (proplachování, čištění, odvápnění)
 • Funkce automatického proplachování pro napěňovač mléka „Spumatore“
 • Automatické sledování hladiny včetně senzoru zrnkové kávy
 • Dvoubarevné osvětlení šálku pro estetický vzhled

Popis

Nivona CafeRomatica 1030 – popis

Kávovar NIVONA CafeRomatica 1030 je novou vlajkovou lodí ve flotile Nivona. NIVONA CafeRomatica 1030 je větší, rychlejší a je vybavena nejmodernějšími technickými zlepšeními, jako je systém pro novou bilanci chuti.

Splňuje všechny požadavky a potřeby domácnosti, kancelářských prostor nebo malých firem.

V kanceláři, v ordinacích nebo v kosmetických a kadeřnických salonech si můžete upravit až 18 individuálních nastavení „moje káva“ pro kolegy a zákazníky, rodinných příslušníků a vytvořit pro ně osobitou chuť oblíbené kávy a připravit ji v každém okamžiku, s novou CafeRomatica 1030 je to jednoduché a rychlé.

Kávovar Nivona CafeRomatica 1030 v Češtině

Menu i veškerá komunikace kávovaru je v Českém jazyce. Díky elektronickému návodu přímo v přístroji již nebudete muset při každém čištění vytahovat návod k obsluze. Přístroj Vás bude navádět přímo v rodném jazyce. Samozřejmostí jsou i počeštěné veškeré hlášky a upozornění.

Další přednosti

Kávovar NIVONA CafeRomatica NICR 1030 je určen pro milovníky klasického espressa, i mléčných nápojů, které dokáže díky funkci „one touch – jedním stisknutím“ připravit velice rychle a snadno.

Výroba mléčných nápojů jako je latté je zajištěna pomocí samonasávací napěňovací trysky, která dokáže vyrobit nejen páru, ale i horkou vodu. Tryska je umístěna přímo v hlavě s tryskami na kávu, takže již nemusíte přesunovat sklenici či šálek. Kávovar udělá vše za Vás. Stačí pouze ponořit nasávací hadičku do mléka a vybrat nápoj.

Další a velmi důležitou předností tohoto je automatické čištění nasávací hadičky horkou párou, což výrazně usnadňuje údržbu (nemusíte hadičku sundávat a proplachovat). Je to opravdu velice praktická funkce, kterou nedisponují ani leckteré mnohem dražší modely konkurenčních značek.

Tento vynikající přístroj není nutné připojovat na pevný přívod vody, je totiž vybaven zásobníkem na vodu o objemu 3,5 litrů. Zásobník na vodu je osazen senzorem, který kontroluje vodní hladinu. Kávovar Vás tak upozorní na prázdný zásobník vody. Pro zamezení usazování vodního kamene lze použít vodní filtr Claris nebo odvápňovací tablety.

K snadnému ovládání kávovaru přispívá barevný LCD displej, který zobrazuje jak text tak symboly. Samozřejmostí je i elektronický návod v přístroji. Díky detailnímu nastavení si můžete si zvolit množství vyrobené kávy 20 -240 ml, lze nastavit i jedinečnou sílu aroma každého šálku 7 -11 g. Dále kávovar umožňuje nastavení hrubosti mletí ve třech krocích a díky výkonnému čerpadlu je schopen vyvinout tlak 15 bar nutný pro správné propaření kávy.

Presovač NIVONA CafeRomatica NICR dokáže vyrobit až dva šálky espresso kávy najednou. Můžete používat malé i velké šálky díky možnosti nastavení výšky šálku až 140 mm. Použitá káva je shromažďována do samostatného zásobníku odpadu. Celková obsluha modelu je velmi snadná a intuitivní, stejně jako jeho čištění.

Pokud hledáte plně automatický, tichý, robusní, designový kávovar za skvělou cenu s funkcí „one touch“, barevným displejem pro snadné ovládání a propojením BLUETOOTH do Vaší domácnosti či kanceláře, tak je pro Vás tento model tím pravým.

Nivona CafeRomatica 1030 – informace

Velikost zásobníku zrnkové kávy cca 600 gramů
Velikost nádrže na vodu 3,5 litry
Individuální volba aromatu / síly kávy 5 stupňů
Digitální displej TFT – dotykový
Ovládání mobilním telefonem Ano – bluetooth (iOS, android)
Osvětlení šálku Ano – dvoubarevné
Vyhřívaná plocha na šálky Ano
One Touch SPUMATORE – cappucino jedním stikem Ano – DUO
Rozměry kávovaru š x v x h 31 x 42 x 50 cm
Hmotnost 18,6 kg
Zadní kolečka Ano
Napětí 230 V
Maximální příkon 2700 W
Barva Matně černý s chromovými doplňky