Jura XJ9

84.590 

Perfektně navržený do posledního detailu až po latte macchiato

Kvalita podávaných nápojů je stejně důležitá jako estetika a design. JURA Impressa XJ9 Professional zastává význačnou roli v každém měřítku.

Připraví perfektní latte macchiato, cappuccino, café créme, espresso a ristretto pouhým stisknutím tlačítka.

Jasný a symetrický design, důmyslné pochromování zásobníku na kávová zrna a oslnivě stříbrné provedení přidává dotyk charizma.

Není skladem

Popis

Technologie

S funkcí One-Touch jednoduše připravíte speciální kávy s mlékem a mléčnou pěnou jedním stiskem tlačítka. Díky výškově nastavitelné výpusti může být tato funkce použita jak s malými designovými šálky, tak i šálky nebo sklenicemi s výškou do 150 mm. Nová technologie jemné pěny připraví mléčnou pěnu s perfektní lehkou konzistencí. Klíčem k jednoduchému intuitivnímu ovládání je barený TFT displej.

Inteligentní systém čerstvé vody

Inteligentní systém čerstvé vody (I.F.W.S.©) potřebuje k použití unikátní sadu pro trvalé připojení na vodu. Toto chytré trvalé připojení na vodu poslední generace dodá pokaždé čerstvou vodu pro vynikající kvalitu kávy. Protože může být plně integrováno dovnitř kávovaru, nepotřebuje žádné další místo. V kombinaci s filtračním systémem vody CLARIS poskytuje optimální ochranu proti vodnímu kameni a dodáva vodu nejlepší kvality.

Čištění/Hygiena

Stejně jako je snadné ovládání a programování, je přístroj navržen tak, aby i údržba byla jednoduchá. Zabudované programy proplachu, čištění a odvápnění snižují vynaložené úsilí na minimum a garantují dokonalou hygienu certifikáty TÜV.

Přizpůsobí se Vám

S širokou nabídkou příslušenství zahrnující kompaktní mincovník, ohřívač šálků, inteligentní připojení na vodu, funkční sadu pro odstranění kávových zbytků, stejně tak i s atraktivním sortimentem úložných a prezentačních jednotek, je možné vytvořit kompletní kávové řešení přesně podle Vašich požadavků.